Spordiseiklused

PAADIREMONT

sõitjatel juhtub

PAADIREMONT (TARTUS)


Kajakid ja kanuud on suurepärased vahendid veekogudel seiklemiseks ning looduse nautimiseks. Kuid nagu iga teinegi sõiduk, võivad ka paadid vajada hooldus- ja parandustöid, et tagada nende ohutu ja tõhus kasutamine.

Mida teeme?

Pakume laias valikus teenuseid, alates väiksematest parandustest kuni suuremate remonditöödeni. Kõige tavalisemad probleemid, mis võivad paatidel esineda, on mõrad, augud ja kulumine. Kõik need probleemid võivad halvendada paadi tugevust ja stabiilsust, seega on oluline need võimalikult kiiresti lahendada.

Kaua aega võtab?

Enne paadi parandamist hindab teenusepakkuja probleemi ulatust ja koostab hinnapakkumise. Seejärel võetakse paat vastu ning hakatakse töödega pihta. Parandustööde ulatus sõltub probleemi raskusastmest. Väiksemaid parandusi, nagu näiteks kriimustuste eemaldamine, võib teha ühe päevaga, samas kui suuremad remonditööd võivad võtta mitu päeva.

Kuidas teeme?

Paate parandades kasutatakse spetsiaalseid materjale ja tööriistu, et tagada aluse tugevus ja stabiilsus. Parandusprotsessi käigus vahetatakse vajadusel välja või taastatakse kõik probleemsed osad.

Kvaliteetne töö

Paati parandades on oluline tagada, et tööd tehakse kvaliteetselt ja vastupidavalt. Kvaliteetne parandus tagab, et paati saab tõhusalt ja ohutult kasutada ning et selle eluiga pikeneb. Seega, kui teie paat vajab parandamist, ärge kõhelge selle toomisega meie juurde, et tagada kvaliteetne hooldus või parandus.